Kozmetik doğal ürünler üretiminde 1987 yılından beri faaliyet gösteren Yeşil Adam Kozmetik Doğal Ürünler Bayilik vermeye devam ediyor. Ankara merkezli firma alanında uzman bir ekiple 20 yılı aşkın süredir tüm dünyada müşterilerin eşsiz tarzlarını yansıtmaları ve hayallerini gerçekleştirmeleri için onlara destek oluyor.

Tüm dünyada güzellik ürünlerine merak duyanlar için yenilikçi ve trend ürünler geliştiren Yeşil Adam Kozmetik doğal ürünler aynı zamanda bayilik sistemi ile dağıtım ve satım ağını giderek güçlendiriyor. İş ortaklarına güzellik sektörünün bir parçası olmaları için eşsiz bir iş fırsatı sunuyoruz. Peki Yeşil Adam Kozmetik Doğal Ürünler firmasının ürün yelpazesi nasıl?

Yeşil Adam Kozmetik Doğal Ürünleri Nelerdir?

Yeşil Adam Kozmetik Doğal Ürünleri geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kozmetik alanında faaliyet gösteren firma; doğal ürünler, maya sabunu, saç dökülmesi, kırışıklık karşıtı, bitkisel sabun, doğal sabun, parfüm, bitkisel yağlar, şifalı bitkiler, organik ürünler, şifalı taşlar, bitkisel şampuan, krem, bıttım sabunu, kükürt sabunu, ardıç katranı sabunu, defne sabunu,eşek sütlü sabun, keçi sütü sabunu, kozmetik bayilik, ruşurtaşı, krem çeşitleri, mum, zeytinyağı, tarhana, erişte, cilt bakım serumu gibi pekçok ürünü doğal kaynaklardan ve doğal yollardan üretmektedir.

Patentli ve ruhsatlı ürünleri Almanya, Amerika, Umman, Kanada, Hollanda, Filistin, Katar, İsviçre ve Irak gibi ülkere ihraç eden Yeşil Adam, 2 adet mağaza, yaklaşık 150 toptancı bayisi ile hız kesmeden üretime ve ticaretine devam etmektedir. Yeşil Adam, 320 çeşit sabun, 400 çeşit parfüm ve daha fazla ürün çeşidi ile 20 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam ediyor. Kozmetik alanında doğal ve organik ürünlerin üretilmesinin yanı sıra iş fırsatıda sunan Yeşil Adam düşük bir yatırımla bayiliklerde vermektedir. Ek iş arayanlara, ilk defa iş kurmak isteyenlere, düşük bütçeli girişimcilere her türlü desteği taahhüt eden Yeşil Adam firmasının bayilik şartları detaylı bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Yeşil Adam Kozmetik Doğal Ürünler Bayilik Şartları

Yeşiladam, kozmetik ve doğal ürünler alanında yüzlerce ürün üretimi ve satışı yaparak yüksek marjlarla bayilikler veriyor.  Yeşil Adam bayiliğinin bir güzel yanı da firmanın işyeri kiranızı ödüyor olması. Bayilik şartının bir diğer güzel yanı ise firma gelirden pay almıyor.

Girişimci ruha ve başarma hırsına sahip, yatırımın gerektiği finansal kaynaklara sahip olabilen takım ruhuna ayak uydurabilecek adaylar tercih edilmektedir. Yeşil Adam bayilik şartları ile ilgili kendi sitesinden de bulabileceğiniz bilgiler aşağıdaki gibidir.

Yeşil Adam firmasının kira desteği sunması katılımcılar tarafından oldukça merak ediliyor. Bu konuyu biraz açalım. Yeşil Adam, kira bedelinin 5 katı kadar ürün alan bayilerinin kira bedellerini ödüyor. Bu destek firmayı bir adım öne çıkaran bir özellik olmakla beraber ürünlerine ve işine duyduğu güvenin de bir parçası. Peki bayilik başvuru için ne yapmak gerekir?

Yeşil Adam Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Yeşil Adam bayilik başvurusu için öncelik resmi internet sitesini inceleyebilir, iletişim sekmesinden bizzat bayi ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Yeşil Adam bayilik başvuru formunu doldurarak direk firmanın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki videodan Yeşil Adam firma sahibi Uğur YÜKSEL Bey’in yerel bir kanala verdiği röportajını izleyebilirsiniz.